Kontakta oss

Besöksadress
Arendal Skans 33
418 79 Göteborg

Telefon
031 722 50 65

E-post
info@wrkfrc.se

Postadress
WRKFRC Bemanning & Rekrytering AB
Säteråsvägen 4
443 92 Lerum

Anneli Wåhlin

Kandidatansvarig
0735-11 59 80
anneli.wahlin@wrkfrc.se

Anna Larsson Mocye

Rekryterare
0729-72 23 61
anna.mocye@wrkfrc.se

Mirza Mehdic

Kundansvarig
0709-12 27 05
mirza.mehdic@wrkfrc.se

Henna Stranden

Bemanningsansvarig
0763-29 05 70
henna.stranden@wrkfrc.se

Johan Salinder

Rekryteringschef
0768-37 71 77
johan.salinder@wrkfrc.se

Anton Carlsson

Försäljning | Affärsutveckling
0768-00 51 82
anton.carlsson@wrkfrc.se

Emanuel Cedertamm

HR & Ekonomiansvarig
0709-30 21 20
emanuel.cedertamm@wrkfrc.se

Robert Albers

CEO
0709-12 27 91
robert.albers@wrkfrc.se

Din väg till
en ny karriär

Denna webbplats använder cookies för att säkerställa att du får den bästa upplevelsen. Läs mer.